Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mechanik maszyn spożywczych

Lokalizacja: Zabierzów , małopolskie;
Praca Mechanik maszyn spożywczych

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn i utrzymanie ich w sprawności technicznej
  • Usuwanie wad i usterek w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcji
  • Dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (maszyny w branży spożywczej) będzie dodatkowym atutem
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Chęć długofalowej współpracy
Oferujemy
  • Pracę w Zabierzowie
  • Pracę 3-zmianową od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Możliwość wyrobienia karty MultiSport
Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619

Szukasz pracy jako Mechanik maszyn spożywczych

Oferta pracy na stanowisku: Mechanik maszyn spożywczych w miejscowości: Zabierzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mechanik maszyn spożywczych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik maszyn spożywczych, praca w Zabierzów dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Zastępca Kierownika Obiektu

Wrocław, dolnośląskie

Magazynier

Żywiec, śląskie

Software Test Engineer

Zabierzów, małopolskie