Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051)

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 13-03-2019, do końca 17 dni
Praca Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051)

Opis stanowiska
  • aktywne poszukiwanie klientów oraz współpraca z istniejącymi
  • prezentacja maszyn i rozwiązań oferowanych przez firmę
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • uczestnictwo w targach i imprezach branżowych
  • współpraca z działami marketingu, inżynieryjnym i serwisem
  • odpowiedzialność za projekt / zamówienie od fazy początkowej do końcowej
Wymagania
  • znajomość branży opakowaniowej lub maszyn pakujących
  • minimum 3
  • letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania długookresowych relacji z klientami
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • pakiet Office
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego (B2)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • umowę o pracę na cały etat, po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • pracę w trybie home office
  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • szkolenia produktowe

Szukasz pracy jako Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Sprzedaży (nr ref.: 10051), Kraków