Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Recepcji Bydgoszcz

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Data: 12-03-2019, do końca 29 dni
Praca Kierownik Recepcji Bydgoszcz

FireHouse to bydgoski Klub CrossFit.
Powstaliśmy w 2016 roku.
Na sali treningowej, o naszych podopiecznych dbają wykwalifikowani trenerzy, ale to za mało. Chcielibyśmy, aby byli obsłużeni na najwyższym poziomie, dlatego poszukujemy kierownika recepcji, a może i coś więcej ;)

Zadania
  • Organizacja pracy Recepcji podczas prowadzonych zmian zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Samodzielne prowadzenie dyżurów,
  • Sprawne postępowanie z wszelkimi sytuacjami dotyczącymi klubowiczów z nastawieniem na ich pozytywne rozwiązanie,
  • Szkolenie i motywowanie pracowników, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klientów klubu.
  • Dbałość o realizowanie strategii sprzedażowej,
  • Zapewnienie efektywnej współpracy i komunikacji z innymi pracownikami klubu,
  • Budowanie relacji z Członkami klubu.
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w recepcji na stanowisku kierowniczym w klubie sportowym lub hotelu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym ( głównie zmiany wieczorne )
  • Sprawna obsługa komputera ( oprogramowanie office )
  • Podstawowa wiedza z zakresu zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej.
Oferujemy
  • Pracę w szybko rozwijającym się klubie sportowym,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Imprezy firmowe
Dodatkowe Informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
1500-2500 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Kierownik Recepcji Bydgoszcz

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Recepcji Bydgoszcz w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fire House lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Recepcji Bydgoszcz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Recepcji Bydgoszcz, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Fire House praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.