Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Konstantynów Łódzki , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów.


Czy to o Tobie?

Posiadasz wykształcenie wyższe lub studiujesz (preferowane kierunki logistyka/ ekonomia) i swobodnie posługujesz się językiem angielskim? Jeśli jesteś także komunikatywny/-a oraz wykazujesz się umiejętnościami analitycznymi – to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

 

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

W naszym zespole będziesz zajmował/-a się wprowadzaniem i aktualizacją danych, m.in. cen i warunków współpracy z kontrahentami w systemie SAP, pozyskiwaniem deklaracji preferencyjnego pochodzenia oraz wdrażaniem narzędzia ASCC z dostawcami

Jakie są Twoje korzyści?

Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu. Zyskujesz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dofinansowanie do systemu prywatnej opieki medycznej. Możesz swobodnie kontynuować naukę lub oddawać się swoim pasjom, ponieważ weekendy są wolne, a na co dzień pracujemy od 8 do 16. Twoim kapitałem będzie także szansa dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Zyskaj to i jeszcze więcej - WYŚLIJ swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 506 561 604. 

Oferta jest ważna jeszcze 105 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie w miejscowości: Konstantynów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista w dziale zakupów - zdobądź z nami doświadczenie, praca w Konstantynów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii