Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto

Data: 09-03-2019, do końca 20 dni
Lokalizacja: 98527 Suhl , Niemcy
Praca Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Elektryk budowlany

Zadania:
  • wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • montaż gniazdek, przełączników oraz inne prace elektryczne
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako elektryk (mile widziane posiadanie doświadczenie zawodowego w pracy w Niemczech)
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka niemieckiego powinna umożliwiać samodzielną komunikację na stanowisku pracy)
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem (samochód niezbędny jest, aby docierać z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, nie używasz prywatnego samochodu do przewozu narzędzi itp.)
Zapewniamy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie od pierwszego dnia trwania umowy, pełne składki, dostęp do niemieckich świadczeń)
  • wynagrodzenie 11,40-12,50 EUR netto na godzinę oraz dietę w wysokości 44-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w organizacji zakwaterowania (wyjeżdżając otrzymujesz adres zakwaterowania, pod który się udajesz)
  • kontakt z biurem w języku polskim (nie zostajesz pozostawiony sam sobie, zawsze udzielimy Ci niezbędnego wsparcia)
  • Zeitkonto- tylko 15 h- jednorazowo
  • premie za polecenie pracownika
  • podwyżki dla stałych pracowników
Dodatkowe informacje

OSOBY ZAINTERESOWANE I SPEŁNIAJĄCE WARUNKI OFERTY, PROSZONE SĄ O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: +48576040707

Szukasz pracy jako Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto w miejscowości: 98527 Suhl jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto, praca w 98527 Suhl dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DAAR Personal Service GmbH

Praca Elektryk budowlany - od 2400 EUR netto, 98527 Suhl

Oferta jest ważna jeszcze 20 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Monter okien

Frankfurt am Main, Niemcy

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy