Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Pakowacz/Pakowaczka

Data: 10-03-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Oława , dolnośląskie
Praca Pakowacz/Pakowaczka

Opis stanowiska
  • pakowanie artykułów higienicznych przy linii produkcyjnej,
  • obsługa owijarki palet.
Wymagania
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową w renomowanej firmie produkcyjnej na terenie Oławy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Szukasz pracy jako Pakowacz/Pakowaczka

Oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/Pakowaczka w miejscowości: Oława jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowacz/Pakowaczka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz/Pakowaczka, praca w Oława dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Pakowacz/Pakowaczka, Oława

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Pakowacz/ka leków

Wrocław, dolnośląskie

Pracownik magazynu (k/m)

Tyniec Mały, dolnośląskie

Magazynier

Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

Kontroler finansowy (m/k)

Andrychów, małopolskie

Project Manager

Tychy, śląskie

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy