Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 09-03-2019, do końca 19 dni
Praca Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050)

Opis stanowiska
  • kierowanie ludźmi
  • nadzór nad procesem i produktem
  • nadzór nad maszynami
  • zbieranie danych i ich analizę
Wymagania
  • Jesteś studentem lub właśnie ukończyłeś/aś studia techniczne?
    Jeżeli posiadasz:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś studentem ostatnich lat studiów technicznych (mile widziany kierunek studiów ceramika)
  • znajomość pakietu Office w tym dobrą znajomość Excela
  • znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • determinację w osiąganiu celów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, która prężnie działa i rozbudowuje swoje struktury w Polsce
  • umowę o pracę na czas określony
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy

Szukasz pracy jako Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050)

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu (nr ref.: 10050), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.