Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik budowy - branża drogowa

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;
Praca Kierownik budowy - branża drogowa

Zatrudnimy kierownika budowy w specjalności drogowej. Do obowiązków będzie należało m.in. nadzór i prowadzenie robót zgodnie ze sztuką budowlaną i bhp; przygotowanie dokumentacji; przygotowywanie do wyceny; kosztorysowanie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, samochód, laptop, telefon.


Wymagania

CV

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Kierownik budowy - branża drogowa

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik budowy - branża drogowa w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Firma Usługowo Budowlana Witold Cygert lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik budowy - branża drogowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik budowy - branża drogowa, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Firma Usługowo Budowlana Witold Cygert praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Witold Cygert

biuro@fubcygert.pl

600919058

Inne ogłoszenia pracodawcy