Brygadzista Zespołu Elektryków

Business Bridge Group Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wrocławskiej firmy wykonawczej realizującej kontrakty w Polsce i za granicą - kandydata na stanowisko:

BRYGADZISTA ZESPOŁU ELEKTRYKÓW

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • wykonywanie prac wspólnie z podległymi pracownikami,
  • koordynacja realizowanego zadania, w zakresie systemów automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
  • koordynacja pracy podwykonawców, dostawców i podległych pracowników,
  • rozliczenia wykonanych prac z Zamawiającym oraz z pracownikami i podwykonawcami,

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe, np. elektrotechnika lub automatyka,
  • masz doświadczenie w realizacji systemów elektroenergetycznych i/lub automatyki przemysłowej,
  • potrafisz swobodnie czytać dokumentacje techniczną również w j. ang. lub niemieckim,
  • znasz języki obce (niemiecki lub angielski) w zakresie niezbędnym do utrzymywania kontaktów z kontrahentami i kierownictwem budowy,
  • masz doświadczenie w koordynowaniu pracy podległych osób,
  • posiadasz prawo jazdy kat. "B",
  • posiadasz świadectwa kwalifikacji SEP,
  • jesteś gotowy do częstych wyjazdów do pracy w systemie delegacyjnym na terenie UE.

Pracodawca oferuje:

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w perspektywicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Gdzie szukać pracy jako Brygadzista Zespołu Elektryków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brygadzista Zespołu Elektryków w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brygadzista Zespołu Elektryków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista Zespołu Elektryków, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.