Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - praca w godzinach 6:30-9:30 lub 16-20

Lokalizacja: Zielona Góra , lubuskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazyniera.


Czy to o Tobie?

Szukasz pracy dodatkowej? Chcesz sobie dorobić? Masz wolne 3- 4 godziny w ciągu dnia? Jeśli tak to świetnie – mamy ofertę, która może Cię zainteresować!

Czym będziesz się zajmował?

Do Twoich obowiązków będzie należał załadunek i rozładunek towaru oraz inne proste prace magazynowe.

Co oferujemy?

Dołącz do nas, a zaoferujemy Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i premią! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-9:30 lub 16:00-20:00 – wybierz zmianę, która Cię interesuje i zacznij od zaraz. Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wdrożymy Cię w zakres obowiązków, a nasz koordynator personalny z chęcią odpowie na Twoje pytania.


Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 102 dni


Gdzie szukać pracy jako Magazynier - praca w godzinach 6:30-9:30 lub 16-20

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - praca w godzinach 6:30-9:30 lub 16-20 w miejscowości: Zielona Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - praca w godzinach 6:30-9:30 lub 16-20 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - praca w godzinach 6:30-9:30 lub 16-20, praca w Zielona Góra dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii