Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Gniezno , wielkopolskie
Data: 06-03-2019, do końca 18 dni
Praca Samodzielny Księgowy

Firma w branży outsourcingu ksiąg rachunkowych i doradztwa podatkowego dla przedsiębiorstw i instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z rozwojem działalności poszukuje pracownika na stanowisko Samodzielny Księgowy.

Zakres obowiązków:
  • nadzór i kontrola nad dokumentowaniem operacji magazynowych
  • uzgadnianie kont magazynowych z kontami księgi głównej
  • weryfikacja i uzgadnianie czynności związanych z inwentaryzacją majątku obrotowego w zakresie składników majątku znajdującego się na stanie magazynowym
  • uzgadnianie stanów faktycznych ze stanami księgowymi
  • wartościowanie różnic inwentaryzacyjnych zgodnie z zasadami rachunkowości
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • odpowiedzialność za obliczanie i sporządzanie deklaracji CIT-8
  • prowadzenie rejestrów VAT oraz sporządzanie deklaracji Vat-7 oraz VAT- UE
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości i podatków
  • znajomość programów MS Office oraz oprogramowania Comarch optima
  • dobra organizacja pracy i rzetelność
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleń
  • możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Szkolenia

Imprezy firmowe

System Premiowy

Szukasz pracy jako Samodzielny Księgowy

Oferta pracy na stanowisku: Samodzielny Księgowy w miejscowości: Gniezno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Provento Biuro Rachunkowe lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Samodzielny Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny Księgowy, praca w Gniezno dopasowana do Twoich wymagań.Provento Biuro Rachunkowe praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Provento Biuro Rachunkowe

Praca Samodzielny Księgowy, Gniezno

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Monika Dzikowska

m.dzikowska@provento.info

600568442

Inne ogłoszenia pracodawcy
Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy