Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Programista aplikacji .NET

Data: 06-03-2019, do końca 17 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Programista aplikacji .NET

Dla naszego Klienta, który jest dystrybutorem (Value Added Distributor) oraz centrum serwisowym (Authorized Service Centre) branży AIDC dla Polski i regionu środkowoeuropejskiego. Firma specjalizuje się w dostawach i utrzymania sprzętu (serwisy Level 1, Level 2, Level 3/kontrakty serwisowe), takiego jak: przemysłowe terminale mobile, kolektory danych, terminale płatnicze, tablety, drukarki mobilne, drukarki etykiet, etykiety elektroniczne ESL, technologie RFID, skanery kodów kreskowych.

Obowiązki:
  • budowa modułów serwerowych aplikacji usługowej REST oraz interfejsu użytkownika;
  • projektowanie architektury, modelu obiektowego i relacyjnego systemu;
  • dbałość o utrzymywanie jakości tworzonego rozwiązania;
  • wdrażanie pomysłów mających na celu szybką i prawidłową implementację wymagania;
  • implementacja testów jednostkowych oraz integracyjnych;
  • naprawa i zmianę sposobu działania istniejących funkcji systemu.
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość technologii backend: .NET / .NET Core, C#, SQL
  • dobra znajomość technologii frontend: ASP.NET MVC HTML, JavaScript, CSS;
  • znajomość algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych;
  • zaangażowanie w rozwój własnych kompetencji programistycznych;
  • znajomość posługiwania się narzędziami typu GIT, JIRA, itp.
  • Dodatkowe atuty: znajomość technologii mobile: Xamarin, Android;
Oferujemy
  • Umowa B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Programista aplikacji .NET

Oferta pracy na stanowisku: Programista aplikacji .NET w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista aplikacji .NET Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista aplikacji .NET , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Teamquest

Praca Programista aplikacji .NET , Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
DevOps Cloud Engineer (AWS)

Poznań , wielkopolskie

Senior .NET Developer

Java Developer (Mid/Senior)

Store Systems Architect

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy