Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Grafik - także osoby bez doświadczenia

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Tarnowo Podgórne , wielkopolskie
Plewiska , wielkopolskie
Komorniki , wielkopolskie
Luboń , wielkopolskie
Data: 08-03-2019, do końca 108 dni
Praca Grafik - także osoby bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Grafik

Twoje zadania:
  • Opracowanie projektów, które będą wdrażane do produkcji
  • Praca w programie graficznym Corel Draw lub Illustrator
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie- 3200 zł brutto miesięcznie
  • Umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę
  • Szkolenia, które pozwolą na stałe podnoszenie kompetencji
  • Wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku( 6-14 lub 14-22)
Oczekujemy:

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne m.in. Corell, Illustrator  i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe Informacje

Wyślij do nas swoje Cv już teraz przez przycisk aplikuj lub na r.hajahmadov@ksservice.pl
Więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu: 503 075 956

Gdzie szukać pracy jako Grafik - także osoby bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Grafik - także osoby bez doświadczenia w miejscowości: Luboń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Grafik - także osoby bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Grafik - także osoby bez doświadczenia, praca w Luboń dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii