Account Manager (branża reklamowa)

Grupa Most Wanted! Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, agencji reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager (branża reklamowa)

Opis stanowiska:

  • Efektywna realizacja i koordynacja prowadzonych projektów (opracowanie prezentacji i ofert dla Klientów agencji )
  • Budżetowanie projektów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie obsługi kluczowych klientów agencji w zakresie full service
  • Przygotowywanie kampanii marketingowych i doświadczenie w ich realizacji
  • Przygotowywanie kosztorysów i harmonogramów kampanii
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie  (Marketing, Zarządzanie,  Ekonomia)
  • Minimum 3- letnie doświadczenie w agencji reklamowej, na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów ATL,BTL, shooper marketing, interactive, kampanii 360
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • Doskonała organizacja własna i zespołowa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  •  Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek
  • Dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacja1017@mostwanted.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Gdzie szukać pracy jako Account Manager (branża reklamowa)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Account Manager (branża reklamowa) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Most Wanted! lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Account Manager (branża reklamowa) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager (branża reklamowa), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Most Wanted! praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.