Wyszukaj spośród 9563 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent Administracyjny

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Wynagrodzenie: około 5500PLN / Miesiąc

SDC to nowoczesny partner IT dla skandynawskiego sektora finansowego, gdzie świadczy usługi związane z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych. Kładziemy nacisk na profesjonalne wykorzystanie technologii, a także ekonomiczny model biznesowy, w którego centrum zawsze stoi klient. Pod względem jakości, ceny oraz wsparcia biznesowego jesteśmy jednym z wiodących partnerów IT dla skandynawskiego sektora finansowego.

Czy masz odpowiednie kwalifikacje i jesteś gotów/gotowa by stać się częścią międzynarodowej firmy? Jeśli tak, to oferta jest dla ciebie. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy dwóch zorganizowanych i samodzielnych osób na stanowiska Asystenów Administracyjnych, które będą wspierać i ścisle współpracować z naszymi zespołami HR, Sourcing i Customer Support w Danii.


Do twoich obowiązków będą należeć m.in.:
 • tworzenie i zamykanie kont użytkowników – wprowadzanie danych
 • koordynowanie zmian dotyczących użytkowników (zmiany departamentów, ról, rozszerzenie zespołów konsultantów)
 • zarządzanie danymi podstawowymi
 • monitorowanie procesów związanych z kontami i danymi użytkowników
 • zadania ad hoc
 • oraz być przygotowanym do ewentualnych innych zadań administracyjnych w przyszłości
Oczekiwane kwalifikacje:
 • idealny Kandydat posiada doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę z zakresu administracji.
 • obecnie nasze biuro w Warszawie zatrudnia 175 osób. a ty staniesz się częścią 10-osobowego zespołu pomocniczego, który współpracuje z księgowością, systemami raportującymi, wsparciem prawnym oraz obsługą klienta.
 • praca będzie wymagać codziennego kontaktu z współpracownikami w Danii, dlatego umiejętność pracy w zespole jest dla nas ważna. Ponadto oczekujemy samodzielności i umiejętności przejmowania inicjatywy. W swojej codziennej pracy będziesz mieć kontakt z dyrektorem HR w Danii.
 • 2-5 lat doświadczenia w administracji
 • odpowiednie wykształcenie
 • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programów Word i Excel)
 • doświadczenie w ERP – preferowany AX2012
 • podstawowa znajomość obsługi baz danych
 • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 • dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z języków skandynawskich (duński, norweski, szwedzki)
 • ponadto od Kandydata oczekujemy: dokładności i dbałości o szczegóły, umiejętności zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy, zdolności komunikacyjnych i koordynacyjnych, entuzjazmu w działaniu i nastawienia na klienta, umiejętności pracy w zespole, pozytywnego nastawienia do zmian i łatwości w dostosowywaniu się do nowych struktur pracy, procesów, wymagań i kultur, ogólne zainteresowanie branżą IT
Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony). Nasze środowisko pracy charakteryzuje otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność, praca zespołowa, profesjonalizm oraz rozwój osobisty. 


Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

karta Multisport

Imprezy firmowe
Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim przez link „Aplikuj teraz”. Wnioski bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Wnioski są rozpatrywane na bieżąco, bez względu na datę zakończenia rekrutacji.

Wymagane języki

polski

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 55 dni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SDC A/S SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”


Szukasz pracy jako Asystent Administracyjny

Oferta pracy na stanowisku: Asystent Administracyjny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SDC A/S SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent Administracyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Administracyjny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SDC A/S SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.