Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 02-03-2019, do końca 26 dni
Praca Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047)

Opis stanowiska
  • zdobycie doświadczenia w obszarach: Badania i Rozwój, Działalność Operacyjna, Działalność Produkcyjna, Zarządzanie Projektami, Sprzedaż
Wymagania
  • ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunkach: Mechanika, Elektronika, Mechatronika lub Inżynieria Produkcji / Przemysłowa i pokrewne
  • chęć wyjazdu za granicę przynajmniej do jednej z naszych europejskich lokalizacji na okres minimum 6 miesięcy
  • płynna znajomość języka angielskiego (niemiecki niezbędny do wyjazdu do Szwajcarii)
  • chęć do zdobywania wiedzy i do aktywnego rozwoju
  • kreatywność i myślenie w kategoriach poszukiwania innowacji
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę w zakładach w Polsce, Szwecji, Niemczech i Szwajcarii
  • możliwość podjęcia stałej pracy w strukturach firmy po zakończeniu programu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • urozmaicenie pracy i pomoc w poszerzaniu wiedzy dzięki przemyślanej rotacji stanowisk
  • praca nad rzeczywistymi projektami

Szukasz pracy jako Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047)

Oferta pracy na stanowisku: Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stażysta - Graduate Programme (nr ref.: 10047), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.