Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

Elektryk - niemiecka umowa

Data: 01-03-2019, do końca 12 dni
Lokalizacja: 80331 Monachium , Niemcy
Praca Elektryk - niemiecka umowa

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Elektryk

Zadania:
  • wykonywanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego
  • montaż gniazdek oraz przełączników
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako elektryk
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
Zapewniamy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 11,40-12,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR brutto za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • kontakt z biurem w języku polskim

Szukasz pracy jako Elektryk - niemiecka umowa

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk - niemiecka umowa w miejscowości: 80331 Monachium jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk - niemiecka umowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk - niemiecka umowa, praca w 80331 Monachium dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DAAR Personal Service GmbH

Praca Elektryk - niemiecka umowa, 80331 Monachium

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Elektryk (niemiecka umowa)

80331 Monachium, Niemcy

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy