Dyrektor Zarządzający

Business Bridge Group Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej - osoby do pracy na stanowisku: DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • zarządzanie kancelarią,
  • koordynowanie prac, a także nadzór nad prawidłowym i terminowym sporządzaniem pism oraz przebiegiem procesów prawnych,
  • nadzorowanie procesów sądowo-egzekucyjnych,
  • sporządzanie opinii, a także dokumentów prawnych,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami kancelarii,
  • przedstawianie raportów z działalności Kancelarii przed Zarządem.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe prawnicze,
  • zdobyłeś doświadczenie w zarządzaniu kancelarią prawną lub działem prawnym w większej organizacji,
  • posiadasz praktyczną znajomość czynności związanych z postępowaniem sądowo-egzekucyjnym,
  • znasz prawo gospodarcze w pigułce,
  • posiadasz znajomość branży windykacyjnej,
  • cechują Cię: wysokie zdolności komunikacyjne i menadżerskie, a także bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • konkretny wpływ na opracowanie strategii rozwoju Kancelarii,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Zarządzający

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Zarządzający w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Zarządzający Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Zarządzający, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.