Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Pabianice , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. zakupów.


Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia

Czy to o Tobie?

Posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze logistyki/ekonomii lub jesteś w trakcie studiów?  Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office? Jesteś komunikatywny i wykazujesz się umiejętnościami analitycznymi? 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco - APLIKUJ!

Jakie będą twoje zadania?

Do Twoich przyszłych zadań będzie należało wprowadzanie i aktualizacja danych takich, jak ceny i warunki współpracy z kontrahentami w systemie SAP, pozyskiwanie deklaracji preferencyjnego pochodzenia oraz wdrażanie narzędzia ASCC z dostawcami.

Co oferujemy?

Dołączając do nas zyskujesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w tym możliwość pracy w wymiarze ¾ etatu. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia oraz możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy są czasem tylko dla Ciebie. Zyskujesz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji w firmie o zasięgu międzynarodowym.

 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV już teraz!

Oferta jest ważna jeszcze 107 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. zakupów - również bez doświadczenia, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii