Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie
Konstantynów Łódzki , łódzkie
Zgierz , łódzkie
Łódź , łódzkie
Data: 28-02-2019, do końca 26 dni
Praca Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Czy to o Tobie?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie?
Szukasz ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku?
Interesujesz się tematyką zaopatrzenia i księgowości?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zależy nam abyś posiadał wykształcenie wyższe i swobodnie komunikował się w języku angielskim. Ważne żebyś obsługiwał pakiet MS Office i miał minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku. Miło jeśli znasz program SAP, ale jeśli nie - wszystkiego Cię nauczymy.

Twoje zadania to:

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie zamówień na produkty i usługi oferowane przez firmę za pomocą programu SAP oraz współpraca z dostawcami i pilnowanie terminów zawartych umów. Będziesz też zajmował się kontrolowaniem nieprawidłowości i zgłaszaniem ich gdy wystąpią.

Chcemy Ci zaoferować:

Gwarantujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem uzależnionym od posiadanych kompetencji. Masz pewność pracy jednozmianowej w godzinach 8-16 oraz wolnych weekendów. Do tego dla chętnych dołączamy prywatną opiekę medyczną. Zależy nam na rozwoju pracowników i podnoszeniu przez nich kwalifikacji. Zainteresowany/ zainteresowana? Zapraszamy!

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Aplikuj do nas już teraz i zacznij zdobywać cenne doświadczenie! Masz pytania? zadzwoń: 503 075 956

Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - zdobądź z nami doświadczenie, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Roksana Hajahmadov

r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy