Wyszukaj spośród 24245 ogłoszeń o pracę

ELEKTRYK

Lokalizacja: Żywiec , śląskie
Data: 27-02-2019, do końca 10 dni
Praca ELEKTRYK

Firma VGHP sp. z o.o. sp. K, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w tworzeniu prototypowych i specjalistycznych urządzeń, modernizacjach oraz serwisie. Poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTRYK

Zakres obowiązków:
  • budowa szaf sterowniczych według dokumentacji powierzonej lub własnej opracowanej zgodnie zamówieniem klientów i normami bezpieczeństwa,
  • dobór i zatwierdzenie części elektrycznych do prototypów i bieżących produktów,
  • uruchomienia i testy urządzeń,
  • wykonywanie pomiarów i  ich interpretacja,  tworzenie instrukcji procedur pomiarowych,
  • poznanie procesu wzorcowania / kalibracji urządzeń,
  • montaż, instalacja, naprawa urządzeń elektronicznych,
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne  – preferowane kierunki elektronika, automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika,
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu lub udoskonaleniu produktów,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność,
  • umiejętności analityczne,
Oferujemy
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności,
  • korzyści pozapłacowe,
Dodatkowe Informacje

wynagrodzenie 3000-5000 zł netto / mc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: dorota.maka@vghp.com.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. W aplikacji należy umieścić klauzulę
o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VGHP sp. z o.o. sp. k umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Szukasz pracy jako ELEKTRYK

Oferta pracy na stanowisku: ELEKTRYK w miejscowości: Żywiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy VGHP sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy ELEKTRYK Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko ELEKTRYK, praca w Żywiec dopasowana do Twoich wymagań.VGHP sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
VGHP sp. z o.o.

Praca ELEKTRYK, Żywiec

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

VGHP VGHP

dorota.maka@vghp.com.pl

502074304

www.vghp.pl

Praca w mieście
Warszawa 633
Wrocław 321
Kraków 256
Poznań 218
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy