Wyszukaj spośród 8937 ofert pracy

Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot!

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Data: 27-02-2019, do końca 2 dni
Praca Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot!
Amerykańska rodzina  z 3 dzieci w wieku 4, 7 i 8 lat zatrudni Au Pair  z prawem jazdy od czerwca 2019 na rok. Au pair będzie zawozić dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe oraz pomagać w nauce. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Bostonie. Bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1.


Wymagania
Komunikatywna znajomość angielskiego
wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • wiek 18-27 lat
  • prawo jazdy
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
  • Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

 
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni


Szukasz pracy jako Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot!

Oferta pracy na stanowisku: Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot! w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot!, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Prowork.com.pl Agencja Au Pair


Praca Au pair USA 2019 bezpłatny kurs języka i lot!, Cały kraj


.
Oferta jest ważna jeszcze 2 dni
Inne ogłoszenia pracodawcy