Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Automatyk (nr ref.: 10042)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 23-02-2019, do końca 1 dzień
Praca Automatyk (nr ref.: 10042)

Opis stanowiska
  • obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu automatyki, elektryki i pokrewnych
  • wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń
  • usuwanie awarii i wykonywanie napraw na urządzeniach
  • poszukiwanie potencjalnych możliwości usprawniania i optymalizacji pracy obsługiwanych urządzeń
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC ( Siemens, Omron, Beckhoff
  • Twincat, Sick)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość podstaw mechaniki i pneumatyki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • j. angielski
  • komunikatywny
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • pakiet MS Office
  • dyspozycyjność
  • częste wyjazdy służbowe
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • praca w systemie zmianowym
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, prywatną opiekę medyczną, owocowe czwartki

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Automatyk (nr ref.: 10042)

Oferta pracy na stanowisku: Automatyk (nr ref.: 10042) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Automatyk (nr ref.: 10042) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk (nr ref.: 10042), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Automatyk (nr ref.: 10042), Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz