Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-02-2019, do końca 3 dni
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037)

Opis stanowiska
  • aktywne poszukiwanie nieruchomości gruntowych segmentu mieszkaniowego w Warszawie
  • analiza i ocena potencjału wyszukiwanych nieruchomości
  • due diligence nieruchomości
  • weryfikowanie dokumentów dotyczących pozyskiwanego gruntu
  • prowadzenie negocjacji i finalizację transakcji zakupu
  • współpraca z architektami i pośrednikami przy zakupie gruntów (zawieranie umów)
Wymagania
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości
  • minimum 2 lata
  • znajomość warszawskiego rynku nieruchomości
  • samodzielność i kreatywność oraz zaangażowanie w wykonywane projekty
  • dobra znajomość pakietu Ms Office
Oferujemy
  • dogodną lokalizację
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037)

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów (nr ref.: 10037), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.