Wyszukaj spośród 8937 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-02-2019, do końca 4 dni
Praca Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038)

Opis stanowiska
  • pozyskiwanie podwykonawców oraz dbałość o relacje z obecnymi
  • utrzymywanie kontaktu z inwestorami, opieka nad obiegiem informacji i dokumentów z inwestorem
  • dbanie o terminową i prawidłową realizację inwestycji
  • działania interwencyjne w przypadku opóźnień lub niedoborów
  • raportowanie do Zarządu miesięcznych i końcowych rozliczeń budów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie na stanowisku analogicznym min. 2 lata
  • zarządzanie zespołem rozproszonym oraz projektami
  • znajomość MS Office, w szczególności Excela w stopniu zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomość rynku usług budowlanych
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów
Oferujemy
  • dogodną lokalizację
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego

Szukasz pracy jako Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038)

Oferta pracy na stanowisku: Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (nr ref.: 10038), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.