Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker

Lokalizacja: Londyn , Wielka Brytania;

Poszukujemy artworkera z mile widzianym doswiadczeniem w drukarni cyfrowej. Aktualnie punkt prowadza dwie osoby, jedna ze stazem 7lat druga 2lata. Jedna z osob odchodzi z pracy i zwalnia stanowisko.

Zakres uslug na stronach firmy ponizej

www.silverimagelondon.com

www.hendonprintshop.co.uk


Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker

Opis stanowiska

Zakres uslug to kopiowanie, drukowanie, obsluga gilotyny, robienie zdejc paszportowych, bindowanie, obsluga plottera tnacego i pracy do koszulek jak i obsluga drukarek szerokiego formatu a takze obsluga programow graficznych (jest grafik na miejscu) bardziej chodzi o szybka obrobke plikow juz istniejacych i przystosowanie ich do druku. 

Wymagania
  • znajomosc obslugi drukarek szerokoformatowych/drukarek cyfrowych z fiery.
  • jezyk angielski komunikatywny i pisemny.
  • praca wiaze sie z obsluga klienta, front desk.
Oferujemy

Zapewniamy stala prace / platny urlop / min 40h w tygodniu  / bonusy / wynagrodzenie dla odpowiedniego kandytata od £10per hour na reke po podatku. 


Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 116 dni


Gdzie szukać pracy jako Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker

Jaka oferta pracy na stanowisku: Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker w miejscowości: Londyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hendon Print Shop lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Print Shop Assistant / Obsluga Klienta / Print Finisher / Artworker, praca w Londyn dopasowana do Twoich wymagań.Hendon Print Shop praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii