Stolarz

Business Bridge Group Sp. z o.o. okolice Warszawy Wynagrodzenie do negocjacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy produkcyjno - reklamowej - osoby do pracy na stanowisku: Stolarz

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • produkcja mebli pod zamówienie i ekspozycji reklamowych,
  • usprawnianie procesu produkcji wraz z inicjowaniem i wdrażaniem usprawnień,
  • udział w ciekawych i nietuzinkowych projektach technologicznych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • potrafisz organizować samodzielnie czas pracy i planować zadania,
  • cechuje Cię kreatywność, zaangażowanie, i rzetelność,
  • jesteś dyspozycyjny i komunikatywny,
  • radzisz sobie ze stresem i presją czasu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane:
    • znajomość procesów wykorzystywanych w produkcji ekspozycji reklamowych oraz targowych.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka zdrowotna),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju.

Gdzie szukać pracy jako Stolarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Stolarz w miejscowości: okolice Warszawy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Stolarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stolarz, praca w okolice Warszawy dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.