Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 19-02-2019, do końca 4 dni
Praca Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036)

Opis stanowiska
  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa i fachowe doradztwo dla istniejących klientów
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • negocjacje handlowe
  • promocja produktów i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej
  • doradztwo techniczne dla dystrybutorów
  • zwiększenie sprzedaży w kanale dystrybucji w ramach współpracy producent
  • dystrybutor
  • klient
Wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunki: elektrotechnika, mechatronika, automatyka,
  • doświadczenie rynku dystrybucji elektrotechnicznej, sprzedaż B2B
  • zmysł techniczny powiązany z umiejętnością zastosowania go w praktyce
  • komunikatywność, lojalność, uczciwość, sumienność
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych
Oferujemy
  • możliwość pracy w dynamicznym, kompetentnym, zorientowanym na sukces zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy, wyposażenie IT
  • rodzinną opiekę medyczną, ubezpieczenie

Szukasz pracy jako Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036)

Oferta pracy na stanowisku: Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10036), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.