Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Asystent/ka ds. szkoleń

Data: 12-02-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent/ka ds. szkoleń

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta - lidera w branży farmaceutycznej poszukuje osoby do pracy w biurze firmy na stanowisku: Asystent/ka ds. szkoleń

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja wniosków szkoleniowych
  • organizacja i logistyka szkoleń otwartych i zamkniętych
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji szkoleń wraz z ich archiwizacją w systemie
  • przygotowywanie raportów z procesów HR-owych
  • wsparcie przy koordynacji działań związanych z kursami językowymi i studiami dla pracowników w ramach dofinansowań do nauki
Od Kandydata/ki oczekujemy:
  • umiejętności planowania i priorytetyzacji pracy, rzetelności oraz dokładności, terminowości, samodzielności, proaktywności, radzenia sobie z wieloma zadaniami
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, mile widziane Power Point)
  • wykształcenia wyższego (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności szybkiego uczenia się systemów IT
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • oferta skierowana jest do osób z niepełnosprawnością
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat
  • po okresie próbnym/wdrożeniowym możliwość pracy w systemie pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prywatną opiekę medyczną, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, kartę benefit (Multisport), roczną uznaniową premię
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Szukasz pracy jako Asystent/ka ds. szkoleń

Oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka ds. szkoleń w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent/ka ds. szkoleń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka ds. szkoleń, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k.

Praca Asystent/ka ds. szkoleń, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz
Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy