Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;
Praca Analityk Biznesowy

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Analityk Biznesowy

Zadania:
  • udział w projektowaniu rozwiązań dla Klienta,
  • planowanie i definiowanie przypadków testowych, sporządzanie dokumentów, UAT,
  • identyfikowanie i formalizowanie wymagań biznesowych Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, działając jako interfejs między przedstawicielami biznesu, przedstawicielami i klientami IT w celu analizowania, dokumentowania i sprawdzania wymaganych procesów biznesowych,
  • przygotowywanie ulepszeń systemu/rozwiązań alternatywnych,
  • prowadzenie działań zgodnych z polityką bezpieczeństwa firmy i wytycznymi oraz zgodnych z ustalonymi standardami jakości i przypisanym harmonogramem,
  • aktywny udział w osiąganiu celów zespołowych.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, (preferowana branża IT),
  • dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • podstawowe rozumienie technologii interfejsu online: SOAP XML i/lub REST JSON,
  • dobra znajomość analizy funkcjonalnej i procedury testowania,
  • dobra znajomość pakietu biurowego (Excel, Projekty, Powerpoint),
  • umiejętność myślenia analitycznego oraz rozwiązywania problemów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • lekcje angielskiego z native speakerem,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne,
  • pakiet relokacyjny.

Szukasz pracy jako Analityk Biznesowy

Oferta pracy na stanowisku: Analityk Biznesowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk Biznesowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
UiPath Developer

Kraków, małopolskie

Java Full-Stack with Angular

Frontend Developer + Angular

DevOps Engineer

Senior RPA Developer