Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Senior Software Developer

Data: 12-02-2019, do końca 19 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Senior Software Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Senior Software Developer

Zadania:
  • Projektowanie i implementowanie modułów związanych z przetwarzaniem danych,
  • Operacje na dużych zbiorach danych (miliony rekordów w bazie danych, złożone struktury danych, algorytmy wydajnego przetwarzania, użycie "NoSQL databases"),
  • Optymalizowanie istniejących algorytmów i implementacji z naciskiem na jakość i wydajność,
  • Aktywny udział w projektowaniu i implementacji modułów, jak również w decyzjach zespołu,
  • Wsparcie techniczne produktów działających w produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w pokrewnej dziedzinie,
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia komercyjnego,
  • Wiedza w zakresie: programowania obiektowego, algorytmów i struktur danych, relacyjnego modelowania danych,
  • Biegła umiejętność programowania w języku Java oraz SQL (MS SQL Server lub Oracle),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 i wyżej),
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju i poznania nowoczesnych technik przetwarzania danych przy użyciu rozwiązań "big data" (np. Hadoop) oraz "NoSQL databases" (np. Neo4j, MongoDB).
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Lekcje angielskiego z native speakerem,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • Imprezy integracyjne i charytatywne,
  • Pakiet relokacyjny.

Szukasz pracy jako Senior Software Developer

Oferta pracy na stanowisku: Senior Software Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Software Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Software Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Senior Software Developer, Kraków

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Senior Devops Engineer

Kraków, małopolskie

Java Developer

Auto QA with C#

DevOps Telco Engineer (Junior)

Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy