Wyszukaj spośród 8935 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa

Lokalizacja: Sopot , pomorskie;
Praca KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa

Restauracji KFC poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca-Dostawca.

Twoje zadania:
  • Dostawa produktów KFC do Gości
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Orientacja na Gości
  • Terminowość, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Posiłek pracowniczy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Szukasz pracy jako KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa

Oferta pracy na stanowisku: KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa w miejscowości: Sopot jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KFC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KFC kierowca/dostawca, auto Służbowe- Sopot Dworcowa, praca w Sopot dopasowana do Twoich wymagań.KFC praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.