Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Frontend Developer

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;
Praca Frontend Developer

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Frontend Developer

Zadania:
  • Rozwój oraz utrzymanie strony front-endowej projektu
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu
  • Ścisła współpraca z programistami i PO
  • Integracja między aplikacjami
  • Współpraca z zespołem scrumowym
Wymagania:
  • Znajomość ES2015, ES6 oraz Babel i Webpack
  • Znajomość bibliotek React JS oraz Next JS
  • Doświadczenie w Server Side Rendering
  • Zarządzanie stanem za pomocą Redux i MobX
  • Pisanie testów (Jest, Enzyme)
  • Rozumienie różnic między HTTP 1.1 i HTTP/2
  • Znajomość API REST
  • Znajomość Redis
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną w Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako Frontend Developer

Oferta pracy na stanowisku: Frontend Developer w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Konsultant SAP FI

Katowice, śląskie

UiPath Developer

Kraków, małopolskie

Architekt - Integrator

Poznań, wielkopolskie

Java Full-Stack with Angular