Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - załadunkowy

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Magazynier - załadunkowy

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Zadania:
  • Zworzenie palet i wózków pod załadunki;
  • Ładowanie aut.
Wymagania:
  • wysoka motywacja i chęć do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • wynagrodzenie w wysokości 16 zł netto/h;
  • szkolenie( nie wymagamy doświadczenia)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych (zmiany 17-1, 19-3, 21-6) + dwie niedziele pracujące.

Szukasz pracy jako Magazynier - załadunkowy

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - załadunkowy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - załadunkowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - załadunkowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Pracownik produkcji

Poznań, wielkopolskie

Architekt - Integrator

Regular Software Tester

Spedytor drogowy (m/k)