Wyszukaj spośród 10206 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Lokalizacja: , Polska
Data: 09-02-2019, do końca 133 dni
Praca Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki rezydencjonalnej /residential Care Home w Devon zatrudni opiekuna / care asistant z angielskim do opieki nad osobami starszymi. Dom opieki specjalizuje się w rezydencjonalnej opiece dla osób starszych. Lokalizacja  Harewood w DEVON rejon Plymouth  w południowej Anglia.
Pracodawca  zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie tuż obok miejsca pracy. Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane. Pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie. Jeśli potrafisz się komunikowac w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej i rozpocznij swoją karierę w branży opieka. Pomagaj w codziennych czynnościach, w tym podawanie posiłków, rozmowy i spędzanie czasu, codzienna higiena, pomoc w ubieraniu, spacery. W ramach pracy możesz podszkolić angielski i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty NVQ uprawniające do zawodowej pracy jako opiekun osoby starszej czy osoby niepełnosprawnej. Obecnie branża opiekuńcza stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę w branży opieka. Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki Londyn, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.


Wymagania

angielski 
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracyw Anglii na rok/ Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
nie musisz mieć doświadczenia w opiece!
 

Oferujemy

Stanowisko: care asistant/ opiekun osoby starszej w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 40 godzin pracy tygodniowo
Wynagrodzenie: 8.70 - 9.70 funtów/ godz. brutto, w zależności od dośiadczenie
Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie obok miejsca pracy
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielegniarka, opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. Pielegniarki w trakcie rejestracji uprawnień w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC czy egzaminu językowego IELTS - oferty pracy przejściowo jako asystent pielęgniarki / nurse assistant i b. atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 133 dni


Gdzie szukać pracy jako Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca ANGLIA opiekun dom opieki DEVON od 8.70 funta za godz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii