Wyszukaj spośród 10206 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

samodzielna księgowa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 09-02-2019, do końca 177 dni
Praca samodzielna księgowa

Incomes.pl Biuro księgowo - rachunkowe działa na rynku od 10 lat.

Obsługujemy działalności jednoosobowe oraz spółki kapitałowe.

Zespół to 2 starsze księgowe 2 młodsze oraz aktywny właściciel firmy.

Biuro ciągle pozyskuje nowych klientów dlatego też poszukuje nowych osób do zespołu.

Opis stanowiska
  • samodzielna obsługa działalności jednosobowych,
  • obsługa kadrowo - płacowa, ZUS
  • obsługa spółek z o.o.
  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17.
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • znajomość programów Symfonia, płacowych, Płatnik
Oferujemy
  • praca w doświadczonym zespole

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Gdzie szukać pracy jako samodzielna księgowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: samodzielna księgowa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Biuro rachunkowe Incomes.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako samodzielna księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko samodzielna księgowa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Biuro rachunkowe Incomes.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie