Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego umowa o pracę

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Operator wózka widłowego umowa o pracę

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gądki k.Poznania

Zadania:
  • załadunek, rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy;
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, jednak nie jest to warunek konieczny (jesteśmy gotowi Cię przeszkolić)
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat;
  • mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne.
Oferujemy:
  • stałą pracę (możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po minimum 3 miesiącach) od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie trzech zmian 6-14, 14-22, 22-6 lub możliwość pracy na jednej wybranej przez siebie zmianie: 2-10, 12-20, 14-22, 16-00, 17-1, 18-2.;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 3300-4200 zł brutto;
  • premie miesięczne do 30%;
  • dla osób z doświadczeniem na wysokim składowaniu, które nie posiadają uprawnień UDT, oferujemy możliwość ich uzyskania, a my pokryjemy koszt!

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego umowa o pracę

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego umowa o pracę w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego umowa o pracę, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Konstruktor (nr ref.: 10083)

Poznań, wielkopolskie

Front-End Developer