Wyszukaj spośród 12147 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 08-02-2019, do końca 169 dni
Praca Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu.

Kandydacie!

Posiadasz wyższe wykształcenie ekonomiczne lub finansowe? Sprawnie komunikujesz się w jęz. angielskim, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli ponadto jesteś komunikatywny/-a i lubisz pracę w grupie – świetnie trafiłeś/-aś!

Prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy!

Twoje przyszłe zadania

Kiedy do nas dołączysz będziesz odpowiedzialny/-a głównie za przygotowywanie raportów finansowych oraz sporządzanie analiz cen, kosztów i marż. Wykonując swoje zadania będziesz współpracował/-a z innymi kontrolerami, w tym z kontrolerem fabryki.

Oferujemy

Prześlij do nas swoje CV i zyskaj zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem, w wysokości uzależnionej od Twoich umiejętności i posiadanych kwalifikacji. Otaczamy troską Twoje zdrowie, dlatego możesz dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16, zatem weekendy są w pełni dla Ciebie. Pieniądze są ważne, ale umówmy się – kasa to nie wszystko, liczy się też atmosfera i przyjazny zespół, na który u nas zawsze możesz liczyć. Dajesz sobie szansę na zdobycie cennego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy. Ponadto rozwijasz się w międzynarodowym stanowisku – a to ogromy kapitał na przyszłość!

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Chyba już nie masz wątpliwości, że warto – APLIKUJ już teraz! Nie przegap tej szansy!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii