Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 08-02-2019, do końca 47 dni
Praca Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu.


Kandydacie!

Posiadasz wyższe wykształcenie ekonomiczne lub finansowe? Sprawnie komunikujesz się w jęz. angielskim, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli ponadto jesteś komunikatywny/-a i lubisz pracę w grupie – świetnie trafiłeś/-aś!

Prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy!

Twoje przyszłe zadania

Kiedy do nas dołączysz będziesz odpowiedzialny/-a głównie za przygotowywanie raportów finansowych oraz sporządzanie analiz cen, kosztów i marż. Wykonując swoje zadania będziesz współpracował/-a z innymi kontrolerami, w tym z kontrolerem fabryki.  

Oferujemy

Prześlij do nas swoje CV i zyskaj zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym wynagrodzeniem, w wysokości uzależnionej od Twoich umiejętności i posiadanych kwalifikacji. Otaczamy troską Twoje zdrowie, dlatego możesz dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16, zatem weekendy są w pełni dla Ciebie. Pieniądze są ważne, ale umówmy się – kasa to nie wszystko, liczy się też atmosfera i przyjazny zespół, na który u nas zawsze możesz liczyć. Dajesz sobie szansę na zdobycie cennego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy. Ponadto rozwijasz się w międzynarodowym stanowisku – a to ogromy kapitał na przyszłość!

 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Chyba już nie masz wątpliwości, że warto – APLIKUJ już teraz! Nie przegap tej szansy!

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

Oferta jest ważna jeszcze 47 dni


Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu- bez doświadczenia!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy