Wyszukaj spośród 10849 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Archiwizacja dokumentów na magazynie- Kopytów k. Błonia, zatrudnienie bezpośrednie!

Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie;

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek samochodów;
  • właściwe rozmieszczenie towaru;
  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowywanie wysyłek z użyciem skanerów;

Wymagania:
  • chęci do pracy;
  • punktualności,
  • wysokiej jakości pracy;
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z Firmą;
  • BEZPŁATNY DOWÓZ Z SOCHACZEWA
  • pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku;
  • bezpłatny transport autobusem na trasach: Sochaczew-Żelazowa Wola-Teresin-Piorunów-Kopytów;
  • wynagrodzenie mies. 2350zł brutto + premia do 650zł brutto;
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki wysokiego składu;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie;
  • kartę MultiSport;
  • bożonarodzeniowe karty podarunkowe;

Gdzie szukać pracy jako Archiwizacja dokumentów na magazynie- Kopytów k. Błonia, zatrudnienie bezpośrednie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Archiwizacja dokumentów na magazynie- Kopytów k. Błonia, zatrudnienie bezpośrednie! w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Archiwizacja dokumentów na magazynie- Kopytów k. Błonia, zatrudnienie bezpośrednie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Archiwizacja dokumentów na magazynie- Kopytów k. Błonia, zatrudnienie bezpośrednie!, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii