Wyszukaj spośród 24429 ogłoszeń o pracę

Administrator Systemów

Data: 07-02-2019, do końca 21 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Administrator Systemów

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:
  • Udział w projektach znajdujących się na różnych etapach, od wytwarzania oprogramowania (wsparcie programistów w różnego rodzaju konfiguracjach), przez wdrożenie aż po utrzymanie.
  • Stock:
    • • MS SharePoint (2013 i wyżej)
    • • MS CRM / Dynamics 365
    • • Office 365 / Azure
    • • Windows Server / SQL Server / IIS
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Systemów (min. 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość:
    • Windows Server (AD, ADFS, DNS)
    • sieci (DHCP, VLANy, VPNy)
    • web serwery (IIS, SSL, Web Proxy)
    • SQL (MS SQL, AlwaysOn)
    • wirtualizacja (Hyper-V, VMWare)
    • administracja (powershell, VSTS, docker)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w dogodnej formie (uop/ B2B)
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi
  • Silne wsparcie dla samorozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • Świeże owoce i wspaniała kawa

Szukasz pracy jako Administrator Systemów

Oferta pracy na stanowisku: Administrator Systemów w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Administrator Systemów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Systemów, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBCR Sp. z o.o.

Praca Administrator Systemów, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz
Inne ogłoszenia pracodawcy
Junior ABAP Developer

Wrocław, dolnośląskie

PHP Developer

Programista ABAP

Linux Administrator

Młodszy Tester

Praca w mieście
Warszawa 627
Wrocław 316
Kraków 216
Poznań 165
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy