Wyszukaj spośród 10849 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kucharz Pizza Hut Galeria Katowicka

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

Nie przez przypadek Pizza Hut ma największą na świecie sieć restauracji serwujących pizzę - w każdym kawałku naszej pizzy obecny jest sekretny składnik, miłość do jedzenia!

Poszukujemy Pracowników kuchni/Kucharzy do naszego zespołu !
Nie wymagamy doświadczenia !

Obowiązki:
  • Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im produktów jak najwyższej jakości
  • Odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje
  • Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki
Wymagania:
  • Pozytywna energia, entuzjazm w działaniu i uśmiech na co dzień :)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologicza
Oferujemy:
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb
  • Realna możliwość awansu - 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
  • Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
  • Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w bardzo przystępnych cenach

Gdzie szukać pracy jako Kucharz Pizza Hut Galeria Katowicka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz Pizza Hut Galeria Katowicka w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz Pizza Hut Galeria Katowicka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz Pizza Hut Galeria Katowicka, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii