Wyszukaj spośród 10849 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kucharz/Pracownik kuchni

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Nie przez przypadek Pizza Hut ma największą na świecie sieć restauracji serwujących pizzę - w każdym kawałku naszej pizzy obecny jest sekretny składnik, miłość do jedzenia.

Poszukujemy Pracowników kuchni do naszego Zespołu.
Nie wymagamy doświadczenia - aplikuj śmiało!

Zadania:
  • Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im posiłków najwyższej jakości
  • Odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje
  • Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki
Wymagania:
  • Pozytywna energia i uśmiech :)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
Oferujemy:
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb
  • Realna możliwość awansu - 80% naszych Kierowników zaczynało swoją karierę od stanowiska Pracownika restauracji

Gdzie szukać pracy jako Kucharz/Pracownik kuchni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz/Pracownik kuchni w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz/Pracownik kuchni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz/Pracownik kuchni, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii