Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Kredytów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Specjalista ds. Kredytów

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kredytów

Zadania:
  • analiza wniosków kredytowych i leasingowych;
  • analiza sprawozdań finansowych klientów;
  • udział w projektach firmowych;
  • prawidłowe ewidencjowanie danych wnioskodawców, kredytobiorców i leasingobiorców, danych finansowych transakcji kredytowych i leasingowych w systemach informatycznych;
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji kredytowej przygotowanej przez Dealerów oraz wyjaśnianie nieprawidłowości związanych z dokumentacją kredytową;
  • otwieranie rachunków kredytowych kredytobiorców.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych;
  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w Banku;
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową;
  • umysł analityczny.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Kredytów

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kredytów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Kredytów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kredytów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.