Wyszukaj spośród 8935 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior JavaScript React Developer

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Praca Junior JavaScript React Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Chcesz pracować dla firmy, która jako jedyna w Polsce obsługuje różne kanały komunikacji w wysyłce masowej i przyczynić się do rozwoju innowacyjnych aplikacji dbających o bezpieczeństwo mieszkańców?

Z nami to możliwe!

Opis stanowiska

Wystarczy, że spełniasz jedno z wymagań:

  • Masz za sobą chociaż jeden duży projekt komercyjny, który możesz udokumentować
  • Możesz pochwalić się ok. rocznym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

Przyda Ci się znajomość:

  • JavaScript / ES6+ w stopniu zaawansowanym
  • React w stopniu zaawansowanym

Dobrze, jeśli miałeś do czynienia z:

Redux/ Jest / Enzyme / HTML / CSS / SASS / NPM / Yarn/ REST

Zapraszamy Cię do złożenia swojej aplikacji!

Będziesz miał możliwość:
  • Pracować z biblioteką React nad istniejącymi rozwiązaniami w Firmie
  • Tworzyć nowe aplikacje zapewniające bezpieczeństwo nie tylko w Polsce, ale i za granicą
  • Współpracować z 8- osobowym zespołem programistów
Co możemy Ci zaoferować?
  • Zatrudnienie od zaraz bezpośrednio przez Klienta
  • Dowolną, wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia (Umowę o Pracę, Umowę Zlecenie lub B2B)
  • Wynagrodzenie: 6.000 - 9.000 zł
  • Bogaty pakiet szkoleniowy- indywidualnie dobrane szkolenia i konferencje Devoxx, 4Developers, GeeCON itp.)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 7:00 a 9:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wyjazdy integracyjne
Dodatkowe informacje

Jeśli masz pytania do oferty, napisz: klaudia.januszewska@nbcrecruitment.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Szukasz pracy jako Junior JavaScript React Developer

Oferta pracy na stanowisku: Junior JavaScript React Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Junior JavaScript React Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior JavaScript React Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Młodszy Tester

Wrocław, dolnośląskie

Senior JavaScript Developer

Junior Quality Assurance Analyst

MS SharePoint Adminisrator

SAP Technical Support