Wyszukaj spośród 9542 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynowy (częsci samochodowe) - Duchnice k. Ożarowa (blisko stacji PKP)

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki , mazowieckie;

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz. (BLISKO STACJI PKP)

Zadania:
  • pakowanie
  • kompletacja towaru
  • obsługa skanera
  • rozładunek/załadunek
  • zlecone prace magazynowe
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokiej motywacji do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • pracę dla Pań i Panów
  • zatrudnienie przez Firmę po przepracowanych 3 mies.
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie mies. 3000zł brutto + premia 800zł
  • obiady
  • pracę zmianową (w przedziale czasowym 8:00-20:00)
  • zatrudnienie od zaraz
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy (częsci samochodowe) - Duchnice k. Ożarowa (blisko stacji PKP)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy (częsci samochodowe) - Duchnice k. Ożarowa (blisko stacji PKP) w miejscowości: Ożarów Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy (częsci samochodowe) - Duchnice k. Ożarowa (blisko stacji PKP) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy (częsci samochodowe) - Duchnice k. Ożarowa (blisko stacji PKP), praca w Ożarów Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii