Wyszukaj spośród 8932 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja na Mistrzowskim poziomie!

Lokalizacja: Skawina , małopolskie
Kraków , małopolskie
Wieliczka , małopolskie
Wadowice , małopolskie
Data: 06-02-2019, do końca 49 dni
Praca Produkcja na Mistrzowskim poziomie!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kandydacie!

Posiadasz wykształcenie wyższe oraz minimum roczne doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku na produkcji, w tym w planowaniu i zarządzaniu pracą zespołu? Znasz język angielski na poziomie B2 oraz możesz wykazać się praktyczną znajomością obsługi komputera?

Tak? To świetnie – osiągnij z nami wyższy poziom swojej kariery zawodowej!

Twoje przyszłe zadania

Na stanowisku Mistrza Produkcji będziesz zarządzał i organizował pracę podległego zespołu (20-40 osób), prowadził szkolenia stanowiskowe oraz wdrażał nowych pracowników w zakres obowiązków, a także nadzorował przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP. Twoim zadaniem będzie również monitorowanie i raportowanie realizacji produkcji oraz optymalizacja strat i kosztów procesów produkcyjnych.

Oferujemy

Dołącza do nas Mistrz, dlatego warunki zatrudnienia są mistrzowskie - decydując się na współpracę z nami otrzymujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy. Ponadto oferujemy bogaty koszyk profitów m.in. kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, a na każdej ze zmian możesz skorzystać z bezpłatnego posiłku pracowniczego. Zyskujesz również szansę dynamicznego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności.

Darmowy posiłek

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

karta Multisport

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy – to ogromna szansa na rozwój, nie przegap jej!

Szukasz pracy jako Produkcja na Mistrzowskim poziomie!

Oferta pracy na stanowisku: Produkcja na Mistrzowskim poziomie! w miejscowości: Wadowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Produkcja na Mistrzowskim poziomie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja na Mistrzowskim poziomie!, praca w Wadowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy