Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna

Jeśli szukasz pracy w której chcesz się rozwijać oraz pracować z fajnym zespołem zapraszam Cię do zespołu restauracji Pizza Hut Magiczna

Twoje zadania:
  • Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Współpraca w zespole
Wymagania:
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź chęć wyrobienia
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Szkolenia przygotowujące do pracy w restauracji - nie wymagamy umiejętności ani doświadczenia
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb - pracę pogodzisz z nauką lub innymi zajęciami
  • Możliwość awansu 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
  • Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
  • Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks w bardzo przystępnych cenach

Szukasz pracy jako Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna

Oferta pracy na stanowisku: Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz/ Pracownik Restauracji PH Magiczna, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.