Wyszukaj spośród 8935 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;
Praca Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida

Restauracja BURGER KING Avenida Poznań poszukuje osób do rozdawania kuponów rabatowych w Galerii Avenida (praca przed galerią od poniedziałku do piątku).

Twoje zadania:
  • Rozdawanie kuponów rabatowych na kładce przed galerią.
Oczekujemy:
  • Przede wszystkim poszukujemy osób otwartych i uśmiechniętych.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami którzy mają UKOŃCZONE 18 lat.
Oferujemy:
  • Zapewniamy możliwość dłuższej współpracy.

Szukasz pracy jako Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida

Oferta pracy na stanowisku: Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Burger King lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozdawanie kuponów rabatowych Burger King Avenida, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Burger King praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.