Wyszukaj spośród 8934 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie; Warszawa , mazowieckie;
Praca Operator maszyn

Producent opakowań foliowych Tubus to firma, która działa od 1993 roku. Od tego czasu zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie produkcji i sprzedaży produktów syntetycznych.

Do produkcji opakowań wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pochodzące od renomowanych firm. Dzięki temu nasze pudełka wyróżniają się idealną przezroczystością, co umożliwia wszechstronną prezentację walorów pakowanych do nich produktów. Wykorzystywane przez nas w procesie produkcji technologie są często modyfikowane zgodnie ze światowymi trendami opakowaniowymi. W efekcie możemy ciągle wprowadzać na rynek nowe, niekonwencjonalne rozwiązania.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę opakowań standardowych. Jednocześnie możemy zrealizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie naszych Klientów. Interesuje Państwa konfekcja zestawów i produktów lub pakowanie na prezent? Nie ma problemu -- oferujemy te oraz wiele innych usług. Atutem firmy Tubus jest terminowość i solidność działania oraz gwarantowana jakość wyrobów.

Zatrudnimy osoby sprawne manualne na stanowisko - Operator maszyn.


Opis stanowiska
  • praca przy produkcji  opakowań - obsługa  maszyn  produkcyjnych. 
  • praca w pełnym wymiarze godzin.
Wymagania
  • sprawność manualna
  • umiejętność szybkiego uczenia się 
  • znajomość elekroniki  będzie dodatkowym  atutem.
Oferujemy
  • praca w bardzo dobrych warunkach 
  • pełny  etat
  • umowa 
  • dodatki  premiowe 
  • pakiet medyczny 

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Proszę  o przesyłanie CV  na adres tubus@tubus.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko do wybrancy osób.

Wszystkie informacje szczegółowe  będą  podane podczas  indywidualnych spotkań. 

Oferta jest ważna jeszcze 34 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Informujemy, że  Admministratorem danych jest  Zakłąd Produkcji TUBUS z siedzibą w Warszawa ul. Marsa 33. Dane  zbierane są dla potrzeb rekrutacji i będą przechowywane przez  okres trwania procesu rekrutacyjnego przez okres 60 dni. Ma Pani/Pan prawo  do wglądu w przechowywane dane,  w każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazywane  osobom trzecim. 


Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TUBUS sp. j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.TUBUS sp. j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

www.tubus.com.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy