Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn

Data: 06-02-2019, do końca 28 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Warszawa , mazowieckie
Praca Operator maszyn

Producent opakowań foliowych Tubus to firma, która działa od 1993 roku. Od tego czasu zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie produkcji i sprzedaży produktów syntetycznych.

Do produkcji opakowań wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pochodzące od renomowanych firm. Dzięki temu nasze pudełka wyróżniają się idealną przezroczystością, co umożliwia wszechstronną prezentację walorów pakowanych do nich produktów. Wykorzystywane przez nas w procesie produkcji technologie są często modyfikowane zgodnie ze światowymi trendami opakowaniowymi. W efekcie możemy ciągle wprowadzać na rynek nowe, niekonwencjonalne rozwiązania.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę opakowań standardowych. Jednocześnie możemy zrealizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie naszych Klientów. Interesuje Państwa konfekcja zestawów i produktów lub pakowanie na prezent? Nie ma problemu -- oferujemy te oraz wiele innych usług. Atutem firmy Tubus jest terminowość i solidność działania oraz gwarantowana jakość wyrobów.

Zatrudnimy osoby sprawne manualne na stanowisko - Operator maszyn.

Opis stanowiska
  • praca przy produkcji  opakowań - obsługa  maszyn  produkcyjnych.
  • praca w pełnym wymiarze godzin.
Wymagania
  • sprawność manualna
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • znajomość elekroniki  będzie dodatkowym  atutem.
Oferujemy
  • praca w bardzo dobrych warunkach
  • pełny  etat
  • umowa
  • dodatki  premiowe
  • pakiet medyczny

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Proszę  o przesyłanie CV  na adres tubus@tubus.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko do wybrancy osób.

Wszystkie informacje szczegółowe  będą  podane podczas  indywidualnych spotkań.

Informujemy, że  Admministratorem danych jest  Zakłąd Produkcji TUBUS z siedzibą w Warszawa ul. Marsa 33. Dane  zbierane są dla potrzeb rekrutacji i będą przechowywane przez  okres trwania procesu rekrutacyjnego przez okres 60 dni. Ma Pani/Pan prawo  do wglądu w przechowywane dane,  w każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazywane  osobom trzecim.

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TUBUS sp. j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.TUBUS sp. j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
TUBUS sp. j.

Praca Operator maszyn , Warszawa Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 28 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

www.tubus.com.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy
Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy