Wyszukaj spośród 9025 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00

Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie;
Praca Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Reguły k. Pruszkowa

Zadania:
  • wpisywanie danych do systemu;
  • obsługa komputera;
  • zlecone czynności biurowe;
Wymagania:
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera;
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie od zaraz!;
  • stawkę godzinową 15zł brutto;
  • pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00;
  • wolne weekendy;
  • realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po przepracowanych 4 miesiącach.

Szukasz pracy jako Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00

Oferta pracy na stanowisku: Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00 w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wprowadzanie danych - Reguły k. Pruszkowa - 7:00-15:00 , praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy
Kasjer / Kasjerka

Pruszków, mazowieckie

Młodszy Manager Restauracji

Pracownik serwisu sprzątającego

Pracownik Ochrony